На Закарпатті пройде обласний конкурс українського художнього слова імені Івана Ірлявського “Моя весна”

На Закарпатті пройде обласний конкурс українського художнього слова імені Івана Ірлявського “Моя весна”

Департамент культури, національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує про проведення 27 травня у смт Середнє Середнянської селищної ради (КЗ «Школа естетичного виховання») обласного конкурсу українського художнього слова імені Івана Ірлявського „Моя весна”.

Початок об 11.00 год. Реєстрація учасників з 10.15 год.

Конкурс проводиться у номінаціях: «поезія», «проза», «гумор», «власна творчість».

У Конкурсі можуть брати участь учні, студенти навчально-мистецьких та освітніх закладів, учасники поетичних студій, аматорських театральних колективів, читці художнього слова закладів культури клубного типу області, автори-виконавці.

На Конкурсі учасники виконують:

у номінації «поезія» – два твори українських поетів, один з яких – закарпатського автора (бажано твір Івана Ірлявського).

у номінації «проза» – два твори або уривки українських авторів, один з яких – письменників Закарпаття.

у номінації «гумор» – два твори українських авторів, один з яких – письменників Закарпаття.

у номінації «власна творчість» – два авторські твори.

Тривалість конкурсної програми до 10 хвилин.

Вік учасників не обмежений.

Для участі у Конкурсі до 24 травня 2021 року включно, учасники подають заявку, згідно з додатком до Положення про обласний конкурс українського художнього слова імені Івана Ірлявського „Моя весна”, затвердженого наказом департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації від 29.04.2021 № 60.

Заявка надсилається на адресу комунального закладу „Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради: 88000, вул. А.Волошина, 18, м.Ужгород або на адресу електронної пошти: OOMCKUZH@gmail.com. Телефони для довідок: (095)3285234 – Степанюк Альона Станіславівна; (096)1110796; (093)7256977 – Гайдук Олена Степанівна.

Заявки, що подані з порушенням встановлених строків, не розглядаються.

Витрати на відрядження учасників здійснюються за рахунок сторони, що відряджає.

Ознайомитися з Положенням про обласний конкурс українського художнього слова імені Івана Ірлявського „Моя весна”, затвердженим наказом департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації від 29.04.2021 № 60, можна на офіційному веб-сайті комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради

Оголошення про проведення обласного конкурсу українського художнього слова імені  Івана Ірлявського „Моя весна” у 2021 році

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *