Doc.ua запис до лікаря

На Закарпатті пред’явили обвинувачення наближеній до родини Балог рекламниці, яка розпалювала міжнаціональну ворожнечу

На Закарпатті пред’явили обвинувачення наближеній до родини Балог рекламниці, яка розпалювала міжнаціональну ворожнечу

Правоохоронні органи пред’явили обвинувачення і передали до суду справу проти директора приватного підприємства «Блік Прінт» з Мукачева Мельник Ренати Анатоліївни через виготовлення провокативних бордів спрямованих на дискредитацію державних діячів України та лідерів угорської національної меншини. За інформацією видання “Панорама Мукачева” Рената Мельник займається рекламою підприємств, що належать родині міського голови, зокрема і ТРК «Щодня». На сторінці дівчини в соціальній мережі Фейсбук можна знайти світлини з іншими підлеглими Балоги-молодшого, зокрема працівниками сайту «Мукачево.нет», яке належить структурам міського голови.

Адвокат Роман Келемен повідомив з цього приводу детальнішу інформацію:

Пам’ятаєте, я писав про біг-борди на яких були зображені Москаль Генадій та Ілдіка Орос ?
СБУ знайшла, хто виготовляв та розклеював ці зображення, виявилося , що це директор приватного підприємства «Блік Прінт» Мельник Рената Анатоліївна з міста Мукачево . За фактом такого розміщення біг-бордів було порушено кримінальне провадження «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності» та встановлено особу , Мельник пред’явили обвинувачення і справу передали до суду . Потерпілими по справі є Геннадій Москаль , Йосип Борто , Орос Ілдика.

/

Прокуратура Закарпатської області з цьго приводу повідомляла наступнє:

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області  слідчими  ГУНП області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно закарпатки, яка замовила та організувала друк плакатів провокаційного змісту.

Встановлено, що жінка, займаючи посаду директора рекламної агенції,  замовила та оплатила за друк плакатів провокаційного характеру з написом «Зупинимо сепаратистів».  В подальшому, в ніч з 19 на 20 жовтня 2018 року, вони були розміщені на території декількох сіл Закарпатської області.

Крім того, через деякий час, підозрювана замовила та оплатила друк ще декілька плакатів зі схожим провокаційним змістом та написом «Подолаємо фашизм разом». Їх розміщення жінка замовила на території Іршавського  району, обабіч автодороги «Мукачево-Рогатин-Львів».

Дії 31-річної мукачівки кваліфіковані за ч.2 ст.28, ч.2 ст.161 КК України тобто, вчинення умисних дій, спрямованих на приниження національної  честі та гідності, вчинені службовою особою за попередньою змовою групою осіб.

На разі, прокуратура Закарпатської області скерувала обвинувальний акт до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *