На Закарпатті послів ЄС мають переконати у безальтернативності інтеграції України в структури Євросоюзу

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/512


Не думаю, що європейці хочуть бачити 30 мільйонів українців на танках та бмп, які розселяються на просторах Західної Європи у пошуках кращої долі. 

Українська влада безпрецедентно прогнулася під угорців напередодні саміту ЄС у Брюсселі (14-15 грудня ) на якому наша держава має всі шанси отримати рішення про початок переговорів про вступ до ЄС.

Для цього в екстренному режимі режимі Верховна Рада прийняла, а Президент В. Зеленський підписав закон №10288-1 про зміни до законодавства про національні меншини. Закон який  порушує статтю 10 Конституції України , за якою держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

Все заради того, щоб вибити аргументи уряду Угорщини проти України.

В цьому руслі розглядаємо і непересічну для Закарпаття подію – робочий візит до нашого краю Глав дипломатичних місій країн-членів ЄС.

Їх одразу повезли до центру угорської меншини Берегова.

Дипломати з більше 20 європейських країн ознайомилися з освітніми, релігійними та бізнес установами Берегівщини.

Мета візиту очевидна, наочно переконати представників ЄС в тому, що  угорська спільнота нормально розвивається в Україні у всіх сферах суспільного життя.

На цьому фоні лідери угорських громад Закарпаття звернулися до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України в ЄС. Правда звернення не підписала найавторитетніша угорська організація  – КМКС (Товариство угорської культури Закарпаття). Що є тривожним дзвіночком для української влади, КМКС повністю орієнтується на позицію офіційного Будапешту.

Надзвичайно важливим фактором візиту є неформальне спілкування з Главами дипломатичних місій, саме там має народитися справжнє розуміння архіважливості для країн Західної Європи інтеграції України у європейську спільноту.

В таких розмовах можна багато чого натякнути та навести історичні паралелі з далекого минулого, коли цілі народи під тиском обставин змушені були переселятися у пошуках нових земель та нової батьківщини. Так було і з предками сучасних угорців.

Не думаю, що європейці хочуть бачити 30 мільйонів українців на танках та бмп які розселяються на просторах Західної Європи у пошуках кращої долі. 

Заради власної безпеки Європа має підтримати та інтегрувати Україну до всіх інституцій ЄС, а взамін отримає надійний щит від зазіхань російських імперіалістів.

/

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *