На Закарпатті померла відома поетеса

малильоПро це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Ростислав Бегеш.

Сьогодні на 88-му році життя померла поетеса Софія Малильо. Після закінчення вузу Софія Михайлівна працювала за спеціальністю в сільських школах Запорізької, Закарпатської, Вінницької, Черкаської областей і 5 років у Дрогобицькому педінституті ім. І.Франка.

Справжній поетичний шлях у неі розпочався з січня 1990 року, на 64 році життя. До сьогоднішнього дня вона видала 4 книги: «Іди і вір»» (1994 р., Ужгород); «Воскресіння пам’яті» (1999 р., Ужгород); вибране «А душа її – жива» (2006, 2007 рр., Львів); «Надія» (2008 р., Львів).

У 2009 році Указом Президента України за активну громадську та наукову діяльність Софія Михайлівна Малильо – член Мукачівського міського осередку громадської організації «Союзу українок» була нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Людина великої душі та надзвичайної скромності вона намагалася бути серед активних будівничих незалежної Української держави, поклавши за неї кращі роки свого життя.
Найбільше запам”яталася іі фраза :«У житті завжди, аж до самого скону є місце для щасливого здивування». Третього грудня Софії Малильо виповнилося б 89 років. Останні роки свого життя поетеса проживала у рідних Верхніх Воротах. Нещодавно померла іі сестра Олена. Поетеса була паралізована і догляд за нею здійснювали рідні. Прощання з Софією Малильо відбудеться завтра. Поховають іі на поряд з рідними у Верхніх Воротах.

Loading...