На Закарпатті поліцейським погрожували розправою через зупинку вантажівки з деревиною

На Закарпатті поліцейським погрожували розправою через зупинку вантажівки з деревиною
Про це пише на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник:
6 листопада 2021р. в урочищі Купинець с.Лопухово Тячівського району Закарпатської області місцеві “князьки” влаштувалии анархію, групі працівників обласного управління поліції Закарпатської області погрожуючи фізичною розправою мало не перекинули їхній автомобіль після того як працівники поліції зупинили вантажний автомобіль який перевозив деревину взагалі сумнівного походження(повний лівак)!
Група працівників обласного управління поліції Закарпатської області викликлала групу підтримки працівників поліції Тячівського районного відділу поліції але й це не допомогло працівникам поліції затримати на штрафмайданчик навантажений автомобіль із деревиною сумнівного походження!
Даний навантажений автомобіль їхав взагалі без жодних паперів, але після зупинки поліцією через певний час традиційно документи появились, що автомобіль вже прямував до вантажоотримувача підприємця Шимківа, а прямував автомобіль із деревиною сумнівного походження із сумнівними документами із Кедринського лісництва ДП”Брусторянське ЛМГ” де лісничим славно звісний Василь Золотар на погримуху цілий “Генерал”!
Так так, саме той “генерал” в якого сімейний бюджет поповнився на декілька мільйонів гривень з держлісгоспу за аренду сімейної спецтехніки, саме той “генерал” який при начальнику ЗОУЛМГ Валерію Мурзі(співочільника закарпатської лісової мафії) вигнав авдиторії з держлісгоспу і заявив аудиторам, що чхав він на сертифікат FSC, саме той “генерал” який десь 3 роки тому мені погрожував фізичною розправою за мої викриваючи дописи в ЗМІ та соцмережах про закарпатську лісову мафію, і заява про погрози мого фізичного знищення так і загубилась в кабінетах правоохоронців по даний час!
Більше того, внаслідок таких дій 06.11.2021р. місцевих “князьків” Тячівський районний суд було позбавлено можливості прийняти рішення про арешт цієї незаконно зрубаної деревини! За погрози працівникам Поліція Закарпатської області вже мовчу!
07.11.2021р. правоохоронцями таки було внесено відомості в ЄРДР за номером 12021071160000638!
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *