Categories Новини

На Закарпатті “погорів” черговий політолог

БілакПроституція це не тільки жіноче ремесло але і вид діяльності притаманний  політологам. Вони продаються певним політсилам і за преференції озвучують напередодні виборів найфантастичніші припущення, прикриваючись при цьому науковими ступенями та регаліями. 

Закарпатці добре пам’ятають, яку бурю, під час парламентських виборів,  здійняв скандал навколо “політичних повій” Пащенка, Дячун та Шандора котрі в інтересах ЄЦу перевертали соціологію з ніг на голову і дурили довірливих громадян. Вони безапеляційно називали переможців на мажоритарних округах, безсовісно маніпулюючи відсотками. Результати виборів розставили все на місця і політбрехня стала відома широкому загалу. Після цих подій Федора Шандора навіть подали на виключення з Асоціації українських соціологів.

Але “святе” місце пустим не буває і ЄЦ найняв на службу чергове молоде дарування кандидата політичних наук Павла Білака. Так за три дні до виборів Берегівського міського голови цей політолог користуючись фактами взятими зі стелі озвучив наступне: “Сукупність цих всіх факторів робить найбільш очевидним кандидатом на перемогу висуванця від опозиції Ольгу Бізілю («Єдиний Центр»). Натомість негативне ставлення жителів Берегова до господарської діяльності Іштвана Гайдоша і до Партії регіонів позбавляє Золтана Бабяка можливості перемогти. Свій внесок у це робить і балотування ще одного сильного угорського кандидата Ороса. Як експерт, в даній ситуації я не бачу для кандидата від влади якої-небудь можливості переломити хід кампанії на свою користь. Тим більше, що до виборів залишилось всього 3 дні”

Як відомо на Берегівських виборах Золтан Бабяк набрав 54% голосів, більше ніж усі інші кандидати разом, а від Ольги Бізілі відірвався аж на 32%.  Для чого озвучувати брехню, яка стане відомою через декілька днів? За якусь сумнівну винагороду?  Але у молодої людини попереду ще ціле життя і ставити на ньому жирну пляму заради ігор політичних провокаторів не варто.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *