На Закарпатті підприємцю проламали череп

На Закарпатті підприємцю проламали череп

 

нападВночі у четвер, 22 серпня близько 02:00 в так званому старому пасажі (вул.Достоєвського) у дворі власного будинку на підприємця 1960 р.н. напав невідомий, нанісши кілька ударів (за попередньою інформацією 7) важким предметом у голову, ймовірно металічною арматурою. Чоловіка без свідомості з розтрощеною головою усього в крові виявив сусід близько 02.30, який зреагував на тривале гавкання собаки.

 

Постраждалого відразу госпіталізували в реанімаційне відділення Мукачівської ЦРЛ з численними травмами голови (відкритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку), які практично не сумісні з життям.

 

Протягом першої половини дня на місці подій працювали експерти з обласного управління МВС, опитано чимало людей, переглянуті камери відеоспостереження. Також до Мукачева оглянути постраждалого приїхали ужгородські нейрохірурги.

 

Правоохоронці підтвердили факт скоєння нападу. Повідомлення про нього вони отримали з лікарні, де госпіталізували постраждалого, о 3 годині ночі 22 серпня (четвер). У міліції також підтвердили інформацію про те, що постраждалий є підприємцем 1960 року народження і дійсно отримав тяжкі тілесні ушкодження, зокрема забій головного мозку та відкриту черепно-мозкову травму.
Правоохоронці зауважили, що мають 3 версії злочину та коло підозрюваних, однак офіційно їх оприлюднити поки не можуть.

 

Протягом четверга, 22 серпня правоохоронці кілька разів зверталися до рідних та близьких постраждалого, зокрема з проханням потрапити (без санкції суду або прокуратури, але начебто за згодою рідних) до будинку постраждалого, аби оглянути його особисті речі. Також правоохоронцями було вилучено мобільний телефон постраждалого. За неофіційною інформацією, напередодні нападу потерпілий при свідках мав розмову по мобільному на підвищених тонах.

 

 

Мукачево.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.