На Закарпатті підмінили футболіста

футболФутбольний скандал розгорається на Закарпатті. Брати близнюки підмінили один одного. У неділю, 26 травня, у Виноградові відбувся матч між командами “Севлюш” (Виноградів) та “Медвідь” (Давидково). Виноградівці програли своїм суперникам із рахунком 3-1. 

Але є один суттєвий момент. Справа в тому, що в команді “Медвідь” зараз грають двоє братів-близнюків: Іван та Андрій Сливки. Іван у попередній грі перевищив ліміт жовтих карток і, відповідно, втратив право виходити на поле у грі проти виноградівчан. Таке право все ще залишалося за його братом Андрієм, однак той отримав травму і, відповідно, також не міг брати участі у грі. Проте керівництво команди таки знайшло вихід із цієї ситуації: замість травмованого Андрія на поле вийшов Іван. Під виглядом Андрія, звісно ж.

Цей факт став відомий громадськості занадто пізно: уже після закінчення матчу. Не виключено, що саме ця підміна могла суттєво вплинути на результати гри, а тому футбольний клуб “Севлюш” збирається подавати протест до Федерації футболу Закарпаття.

Новини Закарпаття

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *