Мукачівські атракціони небезпечні

Фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 року здійснюють позапланові перевірки дотримання суб’єктами господарювання соціально-культурної сфери вимог законодавства щодо безпечної експлуатації дитячих і спортивних майданчиків, зокрема тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей.

 

Цього разу у полі зору державних інспекторів опинився комплекс ігрових атракціонів у місті над Латорицею, що належить приватному підприємцю М. У ході перевірки виявлено ряд суттєвих порушень, основними серед яких були: відсутність чергових технічних оглядів, не проведення замірів опору ізоляції кабелів і проводів. Як наслідок, прийнято рішення про заборону експлуатації відразу семи одиниць атракціонів. За допущені порушення керівника притягнуто до адміністративної відповідальності.

Робота в даному напрямку продовжується. Нагадуємо також, що для підвищення ефективності реагування на пропозиції та зауваження громадян у територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Закарпатській області запроваджено телефонну «гарячу лінію» за номером 2-08-03 (код Ужгорода – 031).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *