На Закарпатті перекрито рух потягів через Мукачево

На Закарпатті перекрито рух потягів через Мукачево

потягЩо саме сталося – у Львівській залізниці не уточнюють, але обіцяють якомога швидше відновити рух, можливо навіть до кінця дня.

Варто зауважити, що ділянка залізниці Мукачево – Лавочне є фактичними воротами Закарпаття, адже сполучає такі важливі транспортні вузли як Мукачево, Сваляву, Воловець.

Наразі на залізничних станціях цих міст і не тільки дуже людно, оскільки люди вирішують, як їм сьогодні дістатися до пункту призначення.

Скажімо, аби дістатися Львова, треба з Мукачева прямувати до Ужгорода, а вже звідти до Сянок (Львівська область).

Інформує Мукачево.Net

Оновлено.

Рух з Закарпаття в напрямку Львова, зумовлений сходженням з колії 10 вагонів, відновлять орієнтовно о 19.00. 25 січня о 06:35 год. на виїзді зі станції Лавочне Сколівського району (1,5 км. від станції в бік станції Чоп) у вантажного поїзду № 1609 у складі 48 вагонів, який рухався зі станції Вечірній Кут Дніпровської залізниці до станції Чоп Львівської залізниці, зійшли з рейок 10 вагонів з залізною рудою. Рух з Закарпаття в напрямку Львова, зумовлений сходженням з колії 10 вагонів, відновлять орієнтовно о 19.00 Про це інформує директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко. Внаслідок аварії рух потягів по ст. Лавочне тимчасово припинено (рух здійснюється в об’їзд через станції Дрогобич, Самбір). Потерпілих немає. Для ліквідації аварії на місце події направлені два відбудовчих поїзда зі станцій Стрий та Мукачеве. На місці події працюють відповідні відновлювальні служби, силові структури та оперативна група обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Причини події з’ясовуються. За попередньою оцінкою, відновлення руху через станцію Лавочне Сколівського району по непарній колії планується з 19:00 год. 25 січня. У повному обсязі рух потягів відновлять орієнтовно з 04:00 год. 26 січня. “Станом на 11:00 год. залізничні вагони, які залишились на залізничних рейках внаслідок аварії вантажного поїзду № 1609, переміщені до станцій Бескид Сколівського району (6 вагонів: 1-6) та станції Лавочне Сколівського району (32 вагони: 17 – 48). До місця аварії прибуло 2 відбудовчих поїзда зі станцій Стрий та Мукачеве. О 10:17 год. зі Львова також відправлено додатковий відбудовчий поїзд”, – зазначив Олексій Титаренко. Роботи з ліквідації наслідків аварії тривають.Джерело: karpatskijobjektiv.com

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *