На Закарпатті партія “За Майбутнє” відкликає депутатів обласної, Виноградівської міської та Великолучківської сільської рад (документ)

На Закарпатті партія “За Майбутнє” відкликає депутатів обласної, Виноградівської міської та Великолучківської сільської рад (документ)

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/95

❗️Перша «ластівка» імперативного мандату на Закарпатті.

Закарпатська обласна організація Політичної партії «За Майбутнє» відкликає депутата Закарпатської обласної ради  Сушко Андріану Антонівну, яка ще й є заступницею голови облради. 

❗️Партійна організація посилається на ст. 39 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» . Протокол Загальних зборів надіслано для розгляду питання про відкликання депутатки Сушко А.А. керівництву партії «За Майбутнє» та повідомлено про це Закарпатську обласну територіальну виборчу комісію.

❗️Подібні санкції закарпатська організація «За Майбутнє» застосовує і до депутата Виноградівської міськради Олександра Лемака та депутатки Великолучківської сільради Касинець Наталії.

❗️Пікантність ситуації полягає в тому, що Андріана Сушко раніше була помічницею нардепа Віктора Балоги, який у Верховній Раді входить до депутатської групи «За Майбутнє». Чи зможе ВІБ нейтралізувати “диверсію” проти своєї протеже побачимо найближчим часом. 

❗️Детальніше про битву за закарратське «За Майбутнє». Багатоходівку Балога – Ледида  – Палиця читайте у матеріалі: https://t.me/P_Fedaka/67

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *