На Закарпатті ОПЗЖ не підтримує Медведчука? – голова облради Петров

На Закарпатті ОПЗЖ не підтримує Медведчука? – голова облради Петров

Про це голова Закарпатської ОДА Олексій Петров повідомив журналісту видання Babel.ua Катерині Коберник,  яка зробила детальну публікацію про візит нардепа Миколи Тищенка на Закарпаття. 

Пропонуємо читачам витяг з цієї статті.

Наприкінці червня в облраді відбулася невелика революція. Раніше в коаліцію разом із «слугами» входила «Європейська солідарність» (партія має 6 місць в облраді) Петра Порошенка, «Батьківщина» (партія має 8 місць в облрад) Юлії Тимошенко і партія впливових місцевих бізнесменів «Рідне Закарпаття» ( у партії найбільша фракція в облраді — 12 місць). У «слуг» — 11.
Облрада 24 червня змінила голів постійних комісій, і союзники влади не отримали жодного крісла. Замість них комісії очолили представники «Команди Андрія Балоги» (до серпня 2020 року партія називалася «Єдиний центр», її головою був Віктор Балога, батько Андрія Балоги. Сімʼя Балог — одна з найвпливовіших на Закарпатті. Андрій Балога — мер Мукачевого. В облраді у «Команди Балоги» 7 місць), ОПзЖ (
«Опозиційна платформа — За життя» — проросійська партія, яку очолюють колишні соратники Віктора Януковича: Юрій Бойко і Сергій Льовочкін. Ще проти одного лідера партії — Віктора Медведчука — РНБО запровадила санкції. У ОПзЖ в облраді 6 місць) , «За майбутнє» (партію очолює народний депутат Ігор Палиця. В облраді у неї 6 місць) і «Партії угорців України» (партія обстоює права угорців в Україні. Її друга назва — KMKSZ (абревіатура від угорського «Товариство угорської культури Закарпаття»). Голова партії Ласло Брензович, в минулому — народний депутат від «Блоку Петра Порошенка». У «угорців» в облраді 8 місць).

— У вас переформатувалася більшість? — запитую я в Петрова.

— Вона переформатувалася в бік розширення. У нас було чотири фракції з контроверсійними ідеологічними платформами, — акуратно формулює Петров.

— Додалися «угорці» і «Балога», — уточнюю я.

— Вони і ще «Майбах» (неофіційна назва партії «За майбутнє») , неофіційно нас підтримує ОПзЖ. Сподіваємося, залишається «Батьківщина». Ще не визначилися РЗ («Рідне Закарпаття»).
і «Євросолідарність». Але ми відкриті для всіх.

— Олексію, але ви сказали, що ОПзЖ вас неофіційно підтримує, — уточнюю я у Петрова.

— Так, вони завжди нас підтримують. Вони навіть проголосували за закон про колабораціонізм. Я говорив раніше, ОПзЖ — це неоднорідна структура. Там є різнополюсні депутати і вони не підтримують [Віктора] Медведчука. Вони завжди підтримували важливі для регіону рішення, — пояснює Петров.

— Зараз вам складніше домовлятися з «ЄС», ніж з ОПзЖ?

— Саме зараз — так, тому що вони ображені. Але раніше ця фракція завжди підтримувала важливі ініціативи, вони дуже дисципліновані, — каже Петров голосом вчителя молодшої школи. Очевидно, він не хоче роздувати конфлікт і остаточно розходитися з «ЄС».

Чи мають під собою  підгрунтя ці слова голови облради  покаже час.

Оновлено о 15.30

Пресслужба ОПЗЖ в Закарпатській області інформує, що всі дії партіі  ОПЗЖ в Закарпатській області свідчать про інше.Закарпатстка організація  повністю підтримує В. Медведчука.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.