На Закарпатті нова жертва міжусобної боротьби Балог (ВІДЕО)

БібенГолова Перечинської РДА Іван Бібен, затриманий вчора працівниками ДАІ в нетверезому вигляді, став черговою жертвою розборок в стані родини Балог.

Як відомо, брати Балоги, після того як Іван став нардепом, продовжують з’ясовувати між собою стосунки за право одноосібно керувати Закарпаттям.

Жертвами цієї війни вже стали екс-заступник голови Ужгородського міськрайонного суду Олег Ціцак та в.о. Ужгородського міського голови Віктор Щадей.

Так у випадку з Ціцаком, Віктор Балога бачив майбутнім прокурором області близького йому Олега Ціцака, який є помічником нардепа Балоги, а раніше очолював Департамент кадрової роботи МНС, яке в часи Януковича очолював Віктор Іванович.

Голова облради Іван Балога та Василь Петьовка проштовхують на прокурорську посаду колишнього прокурора Мукачева Руслана Біловара.

 

Молодші брати виявилися кмітливішими за брата Віктора і прибрали з шляху Олега Ціцака, якого в нетверезому вигляді затримали громадські активісти, яких невідомі повідомили дзвінком про надзвичайну подію.

У випадку зі Щадеєм, протеже Івана Балоги Володимир Чубірко, прибрав ставленика Віктора Балоги руками фракції ЄЦ в Ужгородській міськраді, замінивши на лояльного до себе Віталія Семаля.

​Івана Бібена прибрали у такий самий спосіб, як і Ціцака, невідомий зателефонував у ДАІ та активісту і повідомив, що чиновник у нетверезому стані перебуває за кермом автівки.
Як довго триватиме ця боротьба за місце під сонцем покаже час, а час у цьому випадку працює на Івана Балогу.

3 Comments

  1. Зателефонуйте хто-небудь , коли за кермом буде прокурор Цар Іванко. Один і другий. Старий п”є, як марга, малий вживає щось друге.
    Прокурор Цар вже зробив аварію, коли був за кермом на рогах. Тоді він був з коханкою і його врятувала серез ночи дружина Галина. Та що наразі міським головою у Чопі. Він синій напостой. Телефонуйте хоча б його заклятій подрузі Ступачці, вона буде знати що робити )) То чорт не баба. ЇЇ телефон 095 581 27 69.

  2. А що Біловар Руслан не підпадає під люстрацію? Господи від одного прізвища тошнить, він ще мріє повернутися в прокуратуру-перевертні! А ще його двоюрідний брат Біловар Богдан, котрого поперли із обласної прокуратури за підозру у хабарі тепер “плідно” працює у мукачівському державному університеті начальником юристом та ще за сумісництвом викладає на посаді старшого викладача, без права на це, так як треба не менше пяти років працювати на кафедрі. Чи правоохоронні органи посліпли, де втілюють свої “юридичні навики” перевертні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *