На Закарпатті назріває міжетнічний конфлікт

цигани2Незважаючи на те, що держава намагається інтегрувати циган у суспільство і витрачає шалені гроші на їх утримання цей етнос не бажає жити у мирі і злагоді з українцями.

Так днями виконавчий комітет та депутати Пацканівської сільської ради, що на Ужгородщині надіслали звернення до райвідділу міліції.

У ньому йдеться про те, що громадяни ромської народності з селища Середнє (мікрорайон «Іванівка»), постійно здійснюють крадіжки з садів державного підприємства «Червона Зірка», яке знаходиться на території Пацканівської сільської ради, та з городів мешканців села.

Наразі непрохані гості крадуть черешні та нищать фруктові дерева.

Нахабні роми на зауваження депутатів та мешканців села не реагують.

Селяни просять правоохоронців розібратися з порушниками.

Очевидно, що для протидії циганській експансіїї створюватимуться загони самооборони і які наслідки це матиме неважко передбачити

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “На Закарпатті назріває міжетнічний конфлікт”

  1. Не дарма німці під час Другої світової,намагаючись очистити Европу від жидівського,кацабського та найгіршого циганського бруду,ліквідацію циганських брудних тварин навіть ніде не реєстрували.

  2. а шо в іванівцях хлопи перевелися?Зловити пару цих потвор та відгамселити добре так щоб морди на гузиці були похожі і побачите що надовго забудуть вони туди дорогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *