На Закарпатті нагородили переможців конкурсу “Захисники України: історія та сьогодення”

На Закарпатті нагородили переможців конкурсу “Захисники України: історія та сьогодення”

У Закарпатській ОДА нагородили переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення».

Відбір проводять з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості, підтримки і заохочення творчої молоді.

Учнів-переможців відзначили дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА та грошовими преміями від 1 до 3 тис. грн. Грамотами цього ж підрозділу облдержадміністрації нагородили і їхніх педагогів.

Так, у номінації «Лист» відзначили:

• Вероніку Тарасюк, ученицю Горондівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Горондівської сільської ради (керівниця Ярослава Тарасюк);

• Надію Скубенич, ученицю Турицької гімназії Тур’є-Реметівської сільської ради (керівниця Тетяна Качур);

• Аліну Василяйко, ученицю Сімерківської гімназії Перечинської міської ради Ужгородського району (керівниця Любов Мараморощак);

• Вероніку Мордованець, ученицю Малоберезнянського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Дубриницької сільської ради (керівниця Маріанна Пекар);

• Марію Ковбаснюк, ученицю Ясінянського ЗЗСО І–ІІ ступенів № 3 Ясінянської селищної ради Рахівського району (керівниця Марія Глушманюк).

У номінації «Вірш» нагороди отримали:

• Каміла Слинько, учениця Верховино-Бистрянської гімназії – філії Волосянківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Ставненської сільської ради Ужгородського району (керівниця Надія Скрип);

• Артем Книш, учень Полянського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району (керівниця Анжеліка Гаврилюк);

• Вірсавія Марич, учениця Присліпського ЗЗСО І–ІІ ступенів Міжгірської селищної ради Хустського району (керівниця Галина Чолинець);

• Ольга Парій, учениця Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради (керівниця Оксана Кирлик-Суран);

• Віолетта Фенцик, учениця Худлівського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів Середнянської селищної ради Ужгородського району (керівниця Наталія Сидоренко).

У номінації «Малюнок» перемогли:

• Микола Ковач, учень Центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Хустської міської ради (керівник Михайло Дудаш);

• Ніка Бережник, учениця Філії «Тячівківської ЗОШ І–ІІ ступенів» опорного закладу освіти «Тячівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №1 імені В.Ґренджі-Донського Тячівської міської ради Закарпатської області» (керівник Володимир Пруниця);

• Софія Матушак, учениця Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району (керівниця Інна Туряниця);

• Іванна Думин, учениця Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради (керівниця Марина Ліщук);

• Юрій Драгушинець, учень Монастирецького ЗЗСО І–ІІІ ступенів Горінчівської сільської ради (керівниця Ганна Продан).

У номінації «Фоторобота» нагородили:

• Яну Чепканич, ученицю Центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Хустської міської ради (керівниця Наталія Бабич);

• Крістіну Сверидюк, ученицю Перечинського ліцею Перечинської міської ради (керівниця Наталія Іванчо);

• Інну Хоменко, ученицю Теківської гімназії Королівської селищної ради Берегівського району (керівниця Ганна Тудовші);

• Софію Шулевку, ученицю Чопського ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Чопської міської ради Ужгородського району (керівниця Ольга Михнова);

• Анастасію Романюк, ученицю Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету (керівниця Валентина Довгомеля).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *