На Закарпатті митники вилучили у румуна 4,2 тис. пачок контрабандних сигарет

На Закарпатті митники вилучили у румуна 4,2 тис. пачок контрабандних сигарет

митниця4200 пачок цигарок громадянин Румунії намагався незаконно вивезти з України.

У результаті у порушника вилучили майно на суму в понад 195 тис. грн. Чоловік прямував до Мілану, перетинав кордон на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС.

Їхав на вантажному автомобілі «Citroen Jumper». У митній декларації він вказав свої паспортні дані та заявив про наявність у нього багажу з особистими речами.

У результаті огляду митниками авто у подвійному днищі автомобіля було знайдено 4200 пачок тютюнових виробів. Громадянин заперечував, що перевозить будь-які товари, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, чи переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено, а щодо виявленого взагалі сказав, що це все не його.

Зокрема, під час поглибленого огляду транспортного засобу і речей громадянина були виявлені  сигарети «Marlboro gold», вітчизняного виробництва, загальною кількістю 2050 пачок та «Marlboro» з акцизним марками, загальною кількістю 2150 пачок.

Наразі авто, вартість якого понад 107 тис. грн та цигарки вартістю понад 88 тис. грн вилучено – інформує прес-служба ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *