На Закарпатті молодь об’єдналася навколо РУХу

13 липня молоді патріоти з усієї України об’єдналися в одну організацію під проводом Народного Руху. Об’єднавчі збори відбулись у селі Сімер на Закарпатті.

Рух
Ініціаторами згуртування виступили молодіжне крило Народного Руху, організація «Українська народна молодь» разом з обласними осередками Молодого Народного Руху.
Під час зустрічі представники майже двадцяти організацій підписали меморандум про об’єднання в асоціацію «Молодь Руху».
«Асоціація – це об’єднання патріотичної й суспільно активної молоді. Враховуючи об’єднання Народного Руху і Української народної партії, молодіжні організації двох партій вирішили діяти спільно. Але ми не хочемо йти шляхом простого злиття, ми пропонуємо створення молодіжної асоціації на засадах координації та співпраці», – заявив голова Київської міської організації «Українська народна молодь» Сергій Вутке.
Як зазначили організатори об’єднання, метою новоствореної асоціації є залучення патріотичної молоді до процесів державотворення, формування молодої української еліти, створення можливостей для самореалізації молоді. Також плануються підтримка політичних проектів молоді та розширення асоціації молодіжних організацій Руху.
На зустріч приїхав голова Народного Руху. Василь Куйбіда привітав молодь і закликав бути сильною й рішучою у боротьбі з антиукраїнською владою. «Треба об’єднувати молодіжні організації незалежно від того, чи є вони громадськими, чи оформлені як молодіжне крило партії. Я вітаю ваш намір об’єднатися в асоціацію. Ви робите правильний вибір, який дозволить узгоджувати дії і виступати єдиним фронтом. Треба проявляти свою силу і бути готовими до відстоювання свого вибору», – закликав Василь Куйбіда.
Асоціацію «Молодь Руху» можна вважати політичною наступницею всеукраїнської молодіжної організації Народного Руху України, заснованої у 1993 році з ініціативи Вячеслава Чорновола.

рух3 Рух2 рух4

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *