На Закарпатті лікар здійснював сексуальну наругу над безпомічними пацієнтами

Про шокуючі факти  повідомляє адвокат і правозахисник Роман Келемен.

Даний допис, я пишу з метою надання розголосу , щоб колеги журналісти взяли на контроль досить мерзений факт , який стався в лікарні міста Іршава .
Чесно дивуюсь , чому про це мовчать певні структури адже публічне висвітлення та взяття на контроль з розробленням певних адміністративних процедур унеможливило б повторних проявів ганебної поведінки інших лікарів до пацієнтів та забезпечення повної відповідальності медичного закладу за дії лікаря з наданням морального та матеріального відшкодування медичного закладу за дії лікарів .
Так от про саму подію – лікар Іршавської лікарні надаючи медичні послуги з діагностування та лікування пацієнтів одного з відділів застосовуав медичні препарати , які позбавляли свідомості та придушували самоконтроль пацієнтів і вчиняв над ними сексуальні наруги, знімаючи свою поведінку з пацієнтом на камеру телефону .
Всі ці фото лікар зберігав у своєму телефоні та ставив фото оголених чоловіків на аватарку їх контактів, і коли йому дзвонили пацієнти висвічувались фото з непристойні поведінки лікаря з пацієнтом.
Тільки за січень місяць, лікар зробив 260 фотографій сексуальної наруги над пацієнтами . Викрили цього маніяка випадково, один з колег лікарів , коли той вчиняв сексуальну наругу над пацієнтом , а потім і пацієнт звернувся до відділку поліції про вчинення над ним акту сексуальної наруги лікарем.
Поліція відкрила кримінальне провадження і проводить досудове розслідування , а лікар чи то звільнився , чи то його відсторонили від лікарської діяльності .
Такий факт злочинної поведінки з наругою над пацієнтами повинен бути взятий на суспільний контроль за проведенням об’єктивного розслідування і притягнення цього лікаря до реальної міри покарання з позбавленням довічно медичної практики .
Також закладам медичної допомоги провести службові розслідування з встановленням всіх фактів поведінки лікаря та хто з боку адміністрації закладів повинен був здійснювати контроль за наданням лікарських послуг населенню адже як стверджують деякі лікарі багато , хто знав про ці дивакуватості поведінки цього лікаря .
Цікаво , а як це будуть пояснювати в самій лікарні ?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *