На Закарпатті київське керівництво ДАІ наголосило на важливості співпраці із ЗМІ

Заступник начальника ДАІ МВС України Володимир Резніков спілкувався з мешканцями та журналістами Закарпаття
Сьогодні, 9 серпня заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Володимир Резніков провів особистий прийом громадян у Закарпатській області, а саме в місті Ужгород та місті Мукачево.
Завітали до керівника 7 жителів області. Трьох з них турбували питання конкретних проблем які у них виникли, а саме: допомога у розшуці автомобіля, скарги на дії співробітників ДПС ДАІ та неотримання відповіді громадянином на своє звернення. Ще четверо громадян – представники різних громадських організацій та трудових колективів прийшли з конкретними пропозиціями щодо внесення змін до чинного законодавства. Пропозиції стосувалися видачі посвідчень водія, спрощення процедури отримання свідоцтв про закінчення курсів водія, спрощення процедури відшкодування за понесені збитки у разі ДТП від страхової компанії та пропозиція зобов’язати водіїв на отримання медичних довідок. Кожного з них Володимир Резніков вислухав, надав усне роз’яснення та чітко визначив подальший план дій для вирішення кожного питання.
Після прийому громадян, який в Ужгороді відбувався протягом 3-х годин та години у Мукачеві, заступник начальника Департаменту зустрівся з журналістами та відповів на ряд питань, які хвилюють місцеву пресу. На запитання про безпеку як водіїв так і пішоходів Володимир Резніков зазначив,що беручи до уваги найкращі світові технології, на Україні необхідне створення системи так званого «Безпечного міста», першим елементом впровадження такої системи може стати застосування в роботі ДАІ автоматичної фото фіксації без впливу на неї людини. Центр обробки такої інформації буде єдиним для усього Західного регіону.
Також Володимир Резніков провів зустріч з особовим складом Державтоінспекції Закарпаття. В першу чергу на зустрічі він наголосив на обов’язковій відкритості працівників Державтоінспекції перед населенням та важливості співпраці із засобами масової інформації.

даі3 даі даі2


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.