На Закарпатті курсанти академії Держприкордонслужби затримали 12 в’єтнамців

На Закарпатті курсанти академії Держприкордонслужби затримали 12 в’єтнамців

12 нелегальних мігрантів, які незаконно намагались дістатись Європи, затримали на Закарпатті.

Правопорушників виявив прикордонний наряд, до складу якого увійшли курсанти Національної академії Держприкордонслужби, які прибули на посилення у Чопський прикордонний загін у рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017».

Прямуючи до місця несення служби, прикордонники неподалік кордону помітили групу осіб, яка пробиралась через ліс у напрямку Словаччини. На допомогу наряду негайно вислали групу реагування від відділу «Новоселиця», спільно з якою й було затримано правопорушників. Іноземці, серед яких 7 чоловіків та 4 жінки, жодних документів при собі не мали, проте представились громадянами В’єтнаму.

У подальшому прикордонний наряд виявив ще одного громадянина В’єтнаму, який переховувався від правоохоронців неподалік. Наразі тривають пошукові заходи, спрямовані на виявлення можливих провідників та інших нелегалів.

Виявлених правопорушників доставлено у відділ прикордонної служби «Новоселиця». Після з’ясування усіх обставин та встановлення особи їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Порушення або спроба порушення Державного кордону України».


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.