На Закарпатті йде війна за землю (відео)

У Великоберезнянському селі Жорнава сусіди ніяк не можуть  поділити між собою подвір»я. Один з мешканців будинку стверджує , його сусід поверхом нижче землю біля будинку приватизував незаконно. В той же час – інший має всі документи, які підтверджують його право власності. Хто правий а хто ні , і чому перший з сусідів як аргумент використовує рідкісну хворобу?

Валерій Попович нині проживає із  87-річною матір’ю в однокімнатній квартирі. Чоловік  хворий: з дитинства йому допікає важка форма  гемофілії. Вдома має цілу купу ліків  та препаратів, які підтримують життя. Ходить  чоловік важко. Пан Валерій каже: його життя стало нестерпним, бо сусід, який  живе поверхом вище,  незаконно приватизував усе їхнє подвір’я. А йому ніде вести господарку. І хоча майно колись належало поштовому відділенню,  зараз поділиться між власниками прилеглого будинку.

Нещодавно у пана Валерія з’явилася дружина. Вона слова чоловіка підтверджує і каже: думали уже навіть продати квартиру, однак без прибудинкової території  покупців буде негусто.

Зустрівши, як нам сказали,  недоброзичливого сусіда,  ми запитали,  чи  має він документи на прибудинкову територію та право не допускати сім’ю Поповичів до комунікацій на вулиці. Пан Олег одразу погодився поспілкуватися і сказав, що всі документи в нього є. Виявилося,  кілька років тому пан Валерій сам написав заяву, яку засвідчили у нотаріуса, що через стан здоров’я він відмовляться від частини приміщень.  Так Олег Степанович відремонтував два сараї, і оскільки майно спільне, однин з них, менший, все- таки віддав сусіду. Крім того, каже, за власний кошт провів до будинку воду і всіляко  допомагав сусіду.Олег Іванів пояснив: у будинку проживає ще його син з дружиною та дітьми, які також мають право на  частину подвір’я. А в пана Валерія є город і загалом  наділ землі, які в нього ніхто не забирав. Олег Степанович каже, в минулому пан Валерій був наркоманом, тому й не довіряє йому. Поки сім’ї  не можуть знайти компромісне рішення і, крім образ, не знаходять спільної мови.

 m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.