Мукачівці привезли повний комплект медалей з Кубка України з карате JKS -2013 (фото)

 

 

«Одеський Палац Спорту» приймав цьогорічний Відкритий Кубок України з карате за версією JKS. В змагання взяли участь представники з Росії, Білорусії, Молдови та України. Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України та Українська асоціація карате.

карате2

Загалом у змаганнях взяло участь більше 350 спортсменів. Закарпатську область на цьому турнірі представляли спортсмени Мукачівського клубу карате Шотокан «СІНАЙ» на чолі з тренером, майстром спорту України з карате – Романом Маслиган. Наші спортсмени досить успішно виступили на цих змаганнях завоювавши дев`ять нагород у різних видах програми. Так, чемпіонкою турніру стала Учениця Мукачівської ЗОШ-1 Фабрицій Софія,яка здолала всіх своїх супротивниць. В особистому заліку здобула ще і срібло для закарпатської команди.Сріблом та бронзовою нагородою відзничився і Гонак Максим (також учень ЗОШ-1), який все зробив для того, щоб збільшити результат нашої команди.Єгорова Юлія (Мукачівський ліцей) поповнила сріблом скарбничку нагород в командних змаганях з куміте. Граб Михайло(Ракошинська ЗОШ),Яценович Оксана(В. Лучківська ЗОШ), Бауман Владислав(ЗОШ-3),Єгоров Сергій(НВК «Первоцвіт») своїми бронзовими нагородами збільшили кількість нагород до 9.

Крім участі у змаганях наші спортсмени у вільний час провели цікаву екскурсію по місту і отримали багато вражень від поїздки до Одеси. Наразі спортсмени готуються до Відкритого чемпіонату області який наприкінці листопада пройде у Мукачеві.

карате4 карате3 карате карате5

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.