Про це інфориує в мережі Фейсбук керівник силового блоку закарпатського ПС Руслан Каганець:
-Сьогодні відбулося перше практичне заняття для жіночої боївки, яку нещодавно створили з ініціативи представників “Правого Сектору” Закарпаття.
дві групи : одна з 7 друга з 10 дівчат…
Коридори сяяли від жіночої краси , стояв робочий гул, завзяттю і ентузіазму не було меж… так тримати.


