На Закарпатті голову ОУН вшанували футбольним турніром (ФОТО)

В смт. В. Березний СПО “Карпатська Січ” провела турнір з міні-футболу приурочений до дня народження Євгена Коновальця.

Турнір проводився на честь 123-ї річниці з дня народження полковника Армії УНР, команданта УВО, голови Проводу українських націоналістів (з 1927), першого голови ОУН – Євгена Коновальця та пропаганді здорового способу життя.

Змагання, як завжди, пройшли в бойовій, але разом з тим братерській атмосфері.

Учасники були різних вікових категорій : від ветеранів березнянського футболу до юнаків 2004 р.н. Діти зізнались, що вже з часу оголошення дати турніру з нетерпінням на нього чекали та залишились дуже задоволеними опісля участі в ньому.

Команди були поділені на дві групи, в першій змагались дорослі учасники турніру, а в другій – діти. В двох групах точилась запекла боротьба за вихід в півфінал змагань. На футбольному полі були присутні бойовий дух всіх команд, море емоцій, гольових моментів та забитих м’ячів.

Першу півфінальну пару склали команди “Говерла” та “Young Boys”, “молоді хлопці” випустили резервний склад на матч і отримали бажану перемогу 8-0. В іншій парі зустрілися “Чемпіони” – “Вorn to fight”. Рахунок зустрічі 1-4 на користь “Вorn to fight”. В матчі за третє місце турніру в серії пенальті перемогу отримала команда “Чемпіони”, яка перемогла чудову, молоду і перспективну в майбутньому “Говерлу”.

В фіналі зійшлись дві найсильніші команди-аматори в В. Березному “Вorn to fight” та “Young Boys”. Вольову перемогу в матчі і загалом на турнірі отримала команда “Вorn to fight”, яка перекладається “Народжені перемагати”, з рахунком 2-1 і отримала кубок змагань у вигляді Ідеї Нації. Кубок символізував нашу Національну Ідею — ідею відродження та розквіту української нації, культури, держави.

Примітно, що свою підтримку січовикам у проведенні подібного роду змагань висловили батьки учасників та глядачі, які були присутні на турнірі та подякували активістам за ініціативність і старання допомогти молоді у виборі правильного способу життя.

На цьому запал націоналістів далеко не завершився, попереду чимало планів різноманітної діяльності та роботи з молоддю Закарпаття. Отож закликаємо юнацтво долучатись до роботи організації та разом закладати фундамент здорового, національно свідомого нового покоління краю! Разом ми зможемо багато зробити та змінити, тому пишіть нам або телефонуйте (099 437 36 86, karpatska.sich@gmail.com)

14 8 5 2 1 15

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *