На Закарпатті директор лісгоспу побив майстра лісу (документ)

На Закарпатті директор лісгоспу побив майстра лісу (документ)
Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.
ДП”Рахівське ЛДГ”, яке координує Закарпатське ОУЛМГ дискредитує (майстра лісу) чи дискредитується, та в чиїх інтересах???
Директор ДП”Рахівське ЛДГ” Василь Шемота на офіційній сторінці у Facebook ДП”Рахівське ЛДГ”, вчора 21.12.2021р., виклав публікацію, в якій назвав працівника Рахівського лісгоспу шахраєм та виклав заяви громадян на вказаного працівника лісу!
З даним дописом ДП”Рахівське ЛДГ” теж солідарне і Закарпатське ОУЛМГ адже зразу перепостила офіційна сторінка у Facebook Закарпатського ОУЛМГ із закликом “увага”, та сьогодні директор В.Шемота дану публікацію із офіційної сторінки у Facebook державного підприємства вже прибрав!
Цікаво інше, як директор В.Шемота володів інформацією ще з березня місяця 2021р. про незаконні дії підлеглого майстра лісу а до тепер, такий тривалий період укривав злочин останнього, адже він зразу був зобов’язаний повідомити правоохоронні органи про зловживання підлеглого, в іншому випадку за це передбачена кримінальна відповідальність за зловживання владою або службовим становим за не повідомлення про злочин!?
Також цілий директор держлісгоспу Василь Шемота висвітлюючи заяви громадян без їх згоди грубо порушив Закон України “Про захист персональних даних”!
Чи все-таки, Шемота направив заяви в правоохоронні органи Закарпатська обласна прокуратура, Поліція Закарпатської області, Державне бюро розслідувань і там затягують із наданням правової оцінки таким діям майстра лісу?
Більше того, В.Шемота 13.12.2021р. в приміщені ДП”Рахівське ЛДГ” наніс тілесні ушкодження цьому майстру.
P.S. Жодні провини майстра лісу не виправдовують зухвалий бандитський вчинок тобто нанесення тілесних ушкоджень майстру лісу Юраку директором ДП”Рахівське ЛДГ” Василем Шемотою!
То може, В.Шемота, зфабрикував дані заяви від громадян, чи заяви написані на майстра лісу по проханню Шемоти, та зробив такий дискредитуючий допис у Facebook з офійної сторінки ДП”Рахівське ЛДГ” як на майстра лісу так на самого державного підприємства є помстою майстру лісу та відбілення своїх злочинних вчинків по побиттю цього самого майстра лісу Рахівського лісництва ДП”Рахівське ЛДГ” Ю.Юрака???
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Руслан Стрілець, Державне агентство лісових ресурсів України, Юрій Болоховець, Вікторія Білоусова – начальник Закарпатського ОУЛМГ чому після таких зухвалих дій, побиття працівника лісового господарства, приховування злочину тощо, директором ДП”Рахівське ЛДГ” Василь Шемота як мінімум не відсторонений і не проводиться службове розстеження???
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *