На Закарпатті деякі школярі знехтували правилами ЗНО і принесли з собою телефони

мобільний2Учора, 24 квітня, в Україні пройшло перше тестування ЗНО, – повідомляє Громадська мережа ОПОРА.

На Закарпатті спостерігачі мережі ОПОРА були присутні на 15 пунктах тестування – в Ужгороді, Мукачеві, Берегові, Хусті, Іршаві, Великому Бичкові, Виноградові, Перечині та Волівці.

Загалом процес ЗНО в області, за підсумками спостерігачів ОПОРИ, пройшов організовано, із чітким дотриманням правил та без порушень процедур.

Деяких абітурієнтів було позбавлено права складати тести через те, що у них під час технологічної перерви були знайдені мобільні телефони. Пристрої були вимкнені, але, за правилами процедури, під час складання ЗНО на пункті тестування усім без винятку суворо заборонено користуватися будь-якими електронними пристроями, навіть якщо вони у режимі вимкнення. Якщо ж такі пристрої виявляють в абітурієнтів, їх позбавляють права складати тести, про це складається відповідний протокол.

Через виявлення телефонів довелося достроково покинути аудиторію абітурієнтам на пунктах тестування у Виноградівській ЗОШ №1; у Хустській спеціалізованій школі №1; у Виноградівській ЗОШ №8; у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів; у Мукачівській ЗОШ №13 та в Ужгородській лінгвістичній гімназії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *