На Закарпатті Балоги “хапнули” 19 000 гектарів карпатських лісів

вівчаріВидання “Трибуна” в статті Закарпатські “злочинці-посадовці” знущаються над вівчарями  вже    писало про скандали, які супроводжують діяльність неадекватних керівників товариства “Грінвуд”. Зараз ця фірма “засвітилася” у новій іпостасі.

Закарпатська обласна рада нещодавно передала 19 тисяч гектарів лісових угідь Рахівського лісового господарства фірмі «Грінвуд», яка належить родині Віктора Балоги.  Про це стало відомо журналістам програми “Політтеатр” на Першому національному.  Як відомо, головою Закарпатської обласної ради є Іван Балога.

Надаємо, що родина Балоги цієї осені вже встигла зіграти два весілля. Три тижні тому дочка Івана Балоги Тетяна вийшла заміж, а 19 вересня одружився старший син Віктора Балоги – Андрій. Весілля відзначали у розкішному ресторанному комплексі, територія якого оформлена як сільськогосподарські угіддя.

Весільним подарунком від сім’ї молодятам став автомобіль марки «Мерседес» останньої моделі, вартість якого складає від 1,5 млн. грн. А виступити тамадою запросили Заслуженого артиста України Петра Магу.
Сам захід було закрито від сторонніх очей – за цим стежила охорона, яка навіть конфіскувала у журналістів деякі записи з весілля, які потім так і не повернула.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.