На Закарпатті активно створюють порошенківську “Солідарність” (ФОТО)

Установчі збори Берегівської міської, Берегівської районної, Іршавської районної, Хустської міської та Хустської районної організацій партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка відбулися у цих населених пунктах.

2

«Ми давно чекали цього дня, адже фактично все було готове. Внутрішню роботу ми проводили, однак мусили чекати, поки завершаться всі юридичні процеси. Тепер уже можемо презентувати осередок громадськості і закликати небайдужих долучатися до суспільно-політичних процесів, а відтак – творення нової історії», – сказала новообраний керівник Берегівської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Ірина Петраш.

Керівник Берегівської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Анатолій Німец, виступаючи перед присутніми, зазначив: «Наразі перед нами стоїть першочергове завдання: створення первинних організацій на місцях. А далі працюватимемо на залучення активних членів у свої ряди, які мають авторитет у своєму спередовищі і готові до серйозної і важкої роботи. Одразу можемо попередити, що не варто до нас звертатися людям, які мали стосунок до Партії регіонів, або ж за якими є «грішки». Наприклад, корупційні діяння. До речі, боротьба з корупцією – це один з найбільших наших приорітетів. Уже зараз маємо певні напрацювання в цьому напрямку. Однак оприлюднювати таку інформацію поки що зарано». Офіси обох організацій розташовані за адресою: м.Берегово, вул.Богдана Хмельницького, 22/2. Там же знаходяться і громадські приймальні, куди можуть звертатися усі охочі як для отримання консультаційної допомоги, так і для висловлення пропозицій.

Згідно з протоколами установчих зборів у Хусті, керівником міської організації став Олександр Бордей, а районної – Йосип Стойка. Головою Іршавської районної організації обрано Івана Лендела.

«Незважаючи на те, що після Революції гідності Україна стикнулася з певними труднощами і проблемами, як-от війна на Сході, девальвація гривні, зростання тарифів, ми віримо Президенту і підтримуємо той курс, який був обраний ним для нашої країни. Тому що зміни за помахом чарівної палички відбуваються лише у казках. В реальності же потрібно важко і систематично працювати. Ми розуміємо, що зміни повинні відбуватися «знизу вверх», а тому Хуст готовий до роботи «на місцях». Навіть, якщо у перший час доведеться важко. Бо ж будуємо країну для найдорожчих – дітей та онуків», – наголосив керівник Хустської міської організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Олександр Бордей. Адреси офісів: м.Хуст, вул.Івана Франка, 29 та м.Іршава, вул.Гагаріна, 128.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *