На закарпатського “суддю-адвоката” вбивць подали до суду

нагірнийНа суддю Ярослава Сідея, який звільнив з-під варти скандально відомого водія-посадовця Нагірного та викрадачів іномарки, один із жителів м.Хуст сьогодні подав у суд за неправомірне рішення. Ужгородський Апеляційний суд подав цю скаргу на розгляд до Тячівського районного суду.

Наше видання стежитиме за ходом справи та інформуватиме читачів.

Цікавим фактом є те, що як стверджують жителі міста Хуст вищеназваний суддя за один рік змінив три автомобілі.

Новини Закарпаття


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

3 Comments

  1. Дива тай годі… не встиг приїхати із Ужгорода, із засідання. а вже в пресі є публікація про суддю Сідея та про розгляд справи в апеляції. Так дійсно, сьогодні апеляційний суд передав своєю ухвалою для розгляду Тячівському районному суду скаргу про бездіяльність прокурора у звязку із невнесенням відомостей до ЄРДР відносно судді Сідея Я.Я. за ознаками в його діях злочину, передбаченого ст.ст.364 та 375 КК України. У своїй ухвалі від 31.05.2012 року суддя Сідей відмовляючи в задоволенні клопотання про призначення почеркознавчої експертизи свою відмову мотивував тим, що “чинним трудовим законодавством зокрема ст.32 та 247 КЗпП України погодження змін істотних умов праці не передбачено”. Виглядає як цілковита маячня, бо саме ст.247 КЗпП України та ст.38 Закону “Про професійні спілки та гарантії їх діяльності” і передбачено участь профспілок у запровадженні змін в організації праці… Ось так. Хто сумнівається – рекомендую вказані норми прочитати. Все стане зрозуміло

  2. А Сідей може і по іншим справам таке утнути, що незрозуміло, де він навчався і взагалі, яка у нього освіта. Мала би бути вища юридична.

  3. Хоча зелену дорогу йому у суд “робив” дон Данюк. Гідний учень свого “патрона”, який при розгляді справ дозволяє собі знущатися над пенсіонерами. І цьому є достатньо доказів, але чомусь кваліфікаційна комісія на такі художества і знання права з боку судді Сідея ніяк не реагує. Виникає питання – ЧОМУ ? Хто може стояти за нерадивим Сідеєм ? Питань багато, а відповідей не має.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.