На закарпатського нардепа Лабу склали два протоколи про корупцію

На закарпатського нардепа Лабу склали два протоколи про корупцію

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 15 адмінпротоколів за минулий тиждень, у тому числі стосовно народного депутата від Закарпаття Михайла Лаби. Про це інформує  сайт НАЗК.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено й направлено до суду протоколи стосовно таких осіб:

Михайло Лаба, народний депутат України (фракція “СН”).

Не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів під час  голосування за проєкт Постанови Верховної Ради України “Про присудження у 2021 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування”, у якому порушувалось питання, що становило його приватний інтерес.

Відповідно до вказаної  Постанови лауреатами Премії стали дев’ять осіб, серед яких значиться депутат Закарпатської обласної ради, директор установи “Агенція регіонального розвитку Закарпатської області” Лаба Михайло Михайлович, який є близькою особою, а саме – сином народного депутата (два протоколи).

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.