На Виноградівщині селяни побили поліцейських

На Виноградівщині селяни побили поліцейських

“Надзвичайна подія сталась с. Букове Виноградівського району Закарпатської області, де двоє місцевих жителів провели самосуд над поліцейськими в народі їх називають селфіками, які приїхали в село Букове трохи підзаробить на п’яних водіях. Поліцейські несуть службу на посту В.Копаня і патрулюють на дорозі державного значення та оформляють ДТП на дорогах державного значення в своїй зоні обслуговування (версія жителів села).
А тепер про саму подію . Поліцейські на службовому автомобілі заїхали в центр села і почали зупиняти автомобілі перевіряючи водіїв на вживання алкогольних напоїв .
Зупинивши автомобіль місцевих жителів поліцейські звинуватили водія , що той п’яний і почали вимагати щоб водій віддав документи для складання протоколу. Водій заявляв , що він тверезий , а його пасажири трохи випили так як вони працювали і після роботи випили трохи пива. Але поліцейські наполягали на затриманні водія або сплати певної суми погрожуючи застосуванням зброї, якщо ті не будуть їм підкорятись, нагадую це стверджують жителі села . Чоловіки сприйняли ці погрози про застосування зброї, як загрозу своєму життю і застосували до «селфіків» фізичну силу та відібрали від них зброю при цьому трохи надавали стусанів поліцейським побоюючись за своє життя. Втихомиривши двох поліцейських – чоловіків, жителі села передали відібрану зброю іншому поліцейському – жінці, яка була в патрульній машині та поїхали собі додому.
Як кажуть провели миттєву люстрацію і встановили справедливість на дорозі.
А потім було ще веселіше, поліцейські визвали на підмогу, де на їх заклик прихало майже 10 екіпажів поліцейських, які зловили одного свідка події, чоловік був п’яний і йшов собі додому. Як стверджують жителі, що поліцейські почали лупцювати цього свідка, щоб той називав фамілії тих осіб, які люстрували поліцейських. За чоловіка почали заступатись інші жителі, але поліцейські попередили, що будуть стріляти, на що жителі села чуть-чуть не почали застосовувати свою зброю, яка у них є для самозахисту, на це прийшов сільський «біров» та заспокоїв селян, які готові були зробити другу люстрацію.
Зараз поліцейські вимагають видати селян поліції, якщо ті добровільно не зявляться, то тоді поліція буде чергувати в селі та зупиняти всі транспортні засоби але мешканці села настроєні рішуче. Ось така конфліктна ситуація сталась в селі Букове, про даний випадок поліція всіляко замовчує”, – про це на своїй сторінці у ФБ написав Роман Келемен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.