На Виноградівщині човен з двома дітьми та дорослим перекинувся у річку

На Виноградівщині човен з двома дітьми та дорослим перекинувся у річку

О 17.50 30 червня в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що під час сплавляння на човні по річці Тиса в районі села Гетиня у Виноградівському районі троє громадян 1976, 2003, 2006 років народження, всі – мешканці м. Ніредьгаза (Угорщина), потребують допомоги.

Під час сплавляння по річці Тиса на плавзасобі їхній човен перекинувся й увсі троє опинилися у холодній воді. На щастя, на їхньому шляху опинилося повалене дерево й вони залізли на нього.

Для проведення рятувальних робіт до місця було направлено чотирьох рятувальників та одну одиницю техніки Хустського водолазно-рятувального відділення.

Останні швидко прибули до місця, зняли туристів з дерева та супроводили іноземних гостей з до селища Вилок, де їх чекали інші члени їхньої групи.

Як розповіли рятувальники, даним громадянам дуже поталанило, адже через інтенсивні опади, що спостерігаються переважно в гірській частині Закарпатської області, на основних річках відбувається значне підвищення рівнів води.

Тож ці троє громадян, серед яких двоє неповнолітніх дітей, з великою вірогідністю могли стати черговими жертвами водної стихії, повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *