На Виноградівщині збудують сонячну електростанцію

На Виноградівщині збудують сонячну електростанцію

сонячна2Питання розвитку альтернативної енергетики у Виноградівському районі Закарпаття як реалізація стратегічних завдань Президента України у сфері енергетики розглянуто та обговорено на нараді, яка відбулася 7 червня під керівництвом голови РДА Тетяни Граб.
Участь в нараді взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Русанюк, заступники голови райдержадміністрації Михайло Кочіш та Єва Данич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Було зазначено, що відповідно до Порядку розгляду, схвалення і реалізації цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов’язаних з реалізацією таких проектів і виконання зобов’язань сторін Кіотського протоколу, Державним агентством екологічних інвестицій України було схвалено проект цільових екологічних інвестицій з капітального ремонту об’єктів соціальної сфери, одним із яких є Виноградівська районна лікарня. Завдяки коштам, отриманим за цією програмою, проведено утеплення дахів та фасадів центральної районної лікарні. Наразі повним ходом йдуть роботи по заміні вікон на металопластикові, що дасть змогу зберігати тепло і економити на опаленні.
Також обговорено ряд заходів щодо подальшого розвитку та впровадження альтернативних джерел енергії на території району, зокрема, будівництво електростанцій на сонячних батареях в межах населених пунктів с. Шаланки, с. Широке, с.Гудя. Загальна вартість розробки і впровадження ЕЗЗ та джерел фінансування по обох проектах складає 1705,0 млн. грн.
Вживаються заходи щодо виконання завдання по виготовленню проектно-кошторисних робіт пілотного проекту, який передбачає впровадження альтернативних джерел енергії у Виноградівській районній лікарні, зокрема, встановлення сонячних колекторів для нагріву води у пральному корпусі, що дасть змогу в повній мірі забезпечити підігрів та подачу води не тільки для пральні, а й інших побутових потреб райлікарні.
В ході наради обговорено і інші пропозиції щодо визначення подальших шляхів, механізмів і способів вирішення актуальних питань з реалізації проектів розвитку альтернативної енергетики на Виноградівщині.
Виноградівська РДА


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.