На Виноградівщині йде війна за землю (відео)

Війна за землю. У Виноградівському селі Мала Копаня місцева родина та сільська рада не можуть поділити територію. Власники земельної ділянки обурені, кажуть, на їх приватній власності будують дорогу. Хто правий, а хто ні?

Пан Юрій проживає у селі Мала Копаня з народження. Каже, на їхній вулиці завжди було спокійно, без сварок, аж поки декілька років тому сільська рада не взялась прокладати дорогу на його території. За рішенням суду  – Юрій Івашко, власник цієї земельної ділянки. Вона дісталася йому у спадок від діда. Колись на прохання селян прокласти пішохідну доріжку через земельну ділянку, родина власника території дала згоду, але такого розвитку подій не очікувала: стежка росла-росла і виросла до масштабів справжнісінької дороги. Почалося таке, як каже пан Юрій, свавілля 4 роки тому. Тоді вже він почав воювати, до слова, не вивчивши достеменно ситуацію. Нещодавно сюди приїхала техніка, привезли матеріали.

Сторона пана Юрія стверджує: сільська влада не має на це жодного права, у генплані дороги немає. Тим більше,  вона досить небезпечна, під високим кутом і з крутим поворотом.

Ми звернулися до сільського голови, аби вона роз’яснила нам ситуацію. Виявляється,  робити тут дорогу вирішили ще 20 років тому, і дав на це згоду колишній власник ділянки. На схемі меж села 93-го року дорогу видно.  Генплан села виготовляють зараз новий, старий затверджували ще у 83-му році. Згідно із законом  – власнику ділянки мали виділити інший наділ, але родина велика, тому вона дісталася іншим спадкоємцям.

Одним словом, заплутана тут ситуація, в якій мають розбиратися відповідні органи, адже сторони і самі вже заплуталися. Все ж, за словами  сільської голови, скоріш за все рішення будувати тут дорогу скасовувати ніхто не буде, адже на її прокладання вже виділені державні кошти. Тим більше, каже сільська голова –  питання узгоджувала.

Врешті –решт у Юрія Івашко з 25-ти соток залишилося тільки 17. Та він не  збирається опускати руки, стверджує, справу доведе до кінця, звертатиметься до генпрокуратури та адміністрації президента

м-студіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.