На Воловеччині йде боротьба за посаду голови РДА (ДОКУМЕНТ)

Громадськість Воловеччини виступає за прозоре призначення керівництва району.

Голові Закарпатської ОДА
п. Лунченко В.В.

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Валерійовичу!

На засіданні Асоціації сільських і селищних голів Воловецького району, яке відбулося 6 березня цього року, більшістю голосів члени Асоціації підтримали кандидатуру Абранського сільського голови Ігоря Шишканинця на посаду голови Воловецької районної державної адміністрації, як незаангажованого бізнесовими інтересами, відповідального і принципового керівника.
З відповідною рекомендацією Асоціація звернулася до Вас, як до  керівника Закарпатської ОДА.
Пропозицію Асоціації сільських і селищних голів на своєму засіданні 11 березня підтримала Народна Рада Воловеччини.
Кандидатура від Асоціації сільських і селищних голів і Народної Ради Воловеччини, яку підтримала районна “Батьківщина” і особисто голова Воловецької райради Іван Щербей – не змінилася, про що свідчить протокол ще одного засідання Асоціації (додається). Але 13.03 дізнаємось, що підписи депутатів райради кулуарним (в генделиках, машинах, вдома) способом на свою підтримку збирає колишній “ударовець” Олег Ціник. Закралася думка, що йому було сказано:збереш необхідну підтримку – будеш головою, і що це – санкціонована ініціатива. В цій ситуації, коли кандидатуру Олега Ціника підтримують саме депутати від ПР, і його висування проходить не прозоро, вкотре просимо Вас, враховувати думку жителів Воловеччини, громадських організацій, територіальних громад при призначенні посадових осіб виконавчої влади.
Просимо зустрітися з нами 18 березня 2014 року. Час зустрічі призначте зручний для Вас і повідомте через Воловецьку районну раду.

З повагою,
Асоціація сільських і селищних голів Воловецького району

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *