На в’їзді до села Ворочево на Перечинщині встановили блокпост. На місці чергують медики, поліцейські та рятувальники (ФОТО)

На в’їзді до села Ворочево на Перечинщині встановили блокпост. На місці чергують медики, поліцейські та рятувальники (ФОТО)

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, яка виникла в селі Ворочево Перечинського району, 25 травня тут встановили блокпост для цілодобового контролю за дотриманням обмежувально-карантинних заходів при в’їзді у населений пункт.

Головна мета пропускного пункту – недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та активне інформування населення, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

До складу чергових груп, які працюватимуть на блокпості, входять поліцейські, медики та рятувальники. Надзвичайники забезпечили блокпост наметом і освітленням для роботи в нічний час доби. Фахівці не допускатимуть перетину межі села контактними особами інфікованих людей, проводитимуть температурний скринінг водіїв і пасажирів, контролюватимуть дотримання водіями правил перевезення пасажирів під час карантину, здійснюватимуть санітарну обробку транспорту і проводитимуть роз’яснювальну роботу щодо правил безпеки під час епідемії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *