На Ужі поранили білого лебедя (ФОТО)

На Ужі поранили білого лебедя (ФОТО)

Про це повідомили зоозахисники місцевої спільноти “Барбос” у Фейсбуку.

«Нещодавно тільки повернулися додому… Сьогодні цілий день нам дзвонили з приводу пораненого лебедя на Ужі. Так як річка зараз обміліла, спочатку спробували його зловити самостійно. 1,5 години провели наші хлопці в воді, але лебідь в своєму ареалі проживання був, звичайно, набагато спритнішим!

На щастя, ближче до вечора нам взялося допомогти Управління ДСНС України у Закарпатській області! Спасибі хлопці, без вас би не впоралися! Крім них і наших волонтерів там було ще багато-багато людей, всі допомагали, всі переживали і брали участь в процесі, за що всім окреме спасибі!!!

Отже, лебідь був в руках і ми все ж таки сподівалися, що там не все так погано, як здається на перший погляд. Але, на жаль, все виявилось ще гірше.

Наш Доктор Айболить не зміг приїхати одразу, так як був зайнятий, і щоб не втрачати час, адже було видно, що птахові не дуже добре, ми кинулися в пошуках відкритої ветклініки. Таких не знайшлося, та й до того часу вже звільнився наш Дмитро Дацюк і ми помчали! Спасибі величезне за виконану роботу, Дмитро Леонідович!!!

Сказати, що наші люди жорстокі – нічого не сказати… Крило просто розтрощили! Вірніше не крило, а кістки… Купа уламків… Це ж чим і як треба було прикластися до бідної птахи … А головне питання – навіщо???!!!

Проведена операція, складний остеосинтез. Дуже складно було “складати” кістки, адже там просто напросто не вистачає частинок… Оперували більше години. Важко сказати, як буде гоїтися, саме через відсутні частинки, які довелося замінити штучними матеріалами…

Зараз красень відпочиває і відходить від операції та пережитого в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі, де і пройде всі потрібні процедури і реабілітацію під опікою досвідчених у своїй справі фахівців!

А нам всім, друзі, залишається тримати кулачки, що б він чим скоріше зміг літати!», – йдеться в спільноті Барбос.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *