На Ужгородщині затримали контрабандистів з пакунками сигарет

На Ужгородщині затримали контрабандистів з пакунками сигарет

У рамках операції “Кордон-2018” на околиці села Есень, що на Ужгородщині, співробітники оперативно-розшукового підрозділу та військовослужбовці відділу «Саловка» виявили у прикордонній смузі невідомих без документів.

Інформацію про можливе незаконне переміщення товарів надали співробітники оперативних підрозділів. Завдяки цьому група реагування вчасно висунулась на місце правопорушення. За кількасот метрів до державного кордону було затримано двох місцевих із сімома великими пакунками сигарет.

Тютюнові вироби та їх власників доставлено на відділ прикордонної служби, де разом з фіскалами було встановлено точну кількість контрабандного товару: 3386 пачок різних марок.

Правопорушники нестимуть відповідальність за статтями 202 «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду» та 204(1) «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», повідомили у прес-службі. Чопського прикордонного загону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *