На Ужгородщині урочисто презентували закарпатський мегабренд “Палиночка” (фото)

На Ужгородщині урочисто презентували закарпатський мегабренд “Палиночка” (фото)

14 листопада 2018 року в селі Минай, Ужгородського району відбулася урочиста презентація торгового бренду “Палиночка” від першого малого підприємства в Україні, яке офіційно виробляє палинку  (міцний алкогольний напій із плодових спиртів) “Першої закарпатської палинчарні”. Повідомляє з місця події кореспондент “Трибуни”.

Офіційне відкриття закладу було здійснено головою Закарпатської ОДА Генадієм Москалем та засновником палинчарні, головою правління «Асоціації виробників фруктових дистилятів Закарпаття» Віктором Феєром.  Для всіх бажаючих була проведена  екскурсія підприємством та  дегустація новинок закарпатського бренду.

Палинку тепер офіційно варить у селі Минай Ужгородського району  ТОВ «Агрофруктсервіс». Товариство цього року отримало відповідний дозвіл та ліцензію до 2023 року.

Потужності підприємства дозволяють переробляти 5-7 тонн фруктів і ягід та виробляти до 1 тис пляшок палинки на день.

Керують виробництвом молоді люди Олександр Феєр та Василь Майороші , які отримали знання та сертифікати у галузі варіння палинки на території Європейського Союзу.

Завод по виготовленню палинки оснащений найсучаснішим технологічним обладнанням, виготовленим на замовлення в Європі, відповідає критеріям і вимогам ЄС. Випробовування обладнання, тестування повного процесу виробництва та навчання персоналу підприємства провели спеціалісти Асоціації палинкарів Угорщини – «Посольство угорської палинки» (Будапешт).

Витримку продукції підприємство планує проводити в дубових бочках від 6 місяців до 7 років і більше.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *