На Ужгородщині у дериваційному каналі в Оноківцях зафіксували перевищення концентрації нафтопродуктів

На Ужгородщині у дериваційному каналі в Оноківцях зафіксували перевищення концентрації нафтопродуктів

3 листопада 2018 року о 11 год. 35 хв. до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області надійшла інформація від оперативного чергового Управління ДСНС України у Закарпатській області про виявлення маслянистої плями на поверхні водного дзеркала дериваційного каналу Оноківської та Ужгородської ГЕС.
Спеціалістами інспекції одразу було здійснено виїзд на місце події. В ході обстеження верхньої ділянки дериваційного каналу та в районі розміщення Оноківської гідроелектростанції слідів маслянистої плівки не виявлено.

На початку с. Оноківці, біля автотранспортного мосту на поверхні водного дзеркала дериваційного каналу спостерігались невеликі маслянисті плями. Місце потрапляння забруднюючої речовини в поверхневу водойму під час огляду не встановлено. Інспекцією проведено відбори проб води у випуску після гідротурбіни Оноківської ГЕС, поверхневих вод дериваційного каналу та р. Уж.

За результатами проведених інструментально-лабораторних вимірювань встановлено перевищення гранично-допустимої концентрації нафтопродуктів у пробі поверхневої води дериваційного каналу, біля автотранспортного мосту с. Оноківці. У річці Уж перевищень допустимих концентрацій нафтопродуктів не зафіксовано, – повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *