На Ужгородщині перекрили трасу Київ – Чоп через будівництво сміттєзвалища (відео)

На Ужгородщині перекрили трасу Київ – Чоп через будівництво сміттєзвалища (відео)

В неділю, 24 жовтня, поруч села Чабанівка на Ужгородщині люди перекрили трасу Київ – Чоп. Повідомляє Голос Карпат”.

Як повідомляли ініціатори проведення зібрання в соцмережах, вийти на мирну акцію протесту громадяни були вимушені у зв’язку із будівництвом сміттєпереробного об‘єкту на території населеного пункту. Акція за межами с. Чабанівка спрямована проти будівництва екологічно небезпечного об’єкту, зазначається у відповідному анонсі.

“Не будьте байдужими! Цей об’єкт нашкодить кожному з нас!” – мовиться у зверненні.

“…Завдяки нашим спільним діям сміттєвий об’єкт на наших землях не можуть побудувати уже 7 років. Але від кожного з нас залежить чи ми вистоїмо чи здамося. Подумайте про своє здоров’я і про здоров’я своїх дітей! Лише разом ми зможемо протистояти чиновникам жадним до грошей і яким наплювати на нас і на наше життя!“, – зауважила у своєму дописі у Фейсбуці користувачка Алена Булеца.

Слід також зазначити, що ситуація зі згаданим будівництвом у Чабанівці сміттєпереробного об’єкту виникла ще у 2015-ому році, коли люди дізналися, що неподалік їх села намагаються розпочати будівництво сміттєпереробного заводу.  З того часу люди не погоджувалися на будівництво із тих підстав, що позиція ініціаторів цього проекту була не переконливою і громадянам не надали гарантій того, що дане будівництво не буде мати негативних наслідків для життя і здоров’я мешканців навколишніх сіл.

За словами тутешніх жителів, посадовці і наразі продовжують робити свою “справу” без обговорення та дискусії з громадою, що і збурило людей на чергове проведення мирної акції протесту.

//

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *