На Ужгородщині керівництво Оноківської ОТГ успішно дерибанить кошти з військового ПДФО

В час війни керівництво Оноківської сільської ради Ужгородського району осідлало “золоту”жилу  освоєння коштів з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) які сплачували військовослужбовці частини, що розташована на території цієї громади та інших надходжень, які надходять до бюджету Оноківської ОТГ з-за меж України, які безпосередньо не стосуються діяльності ОТГ і з’явилися завдяки домовленостям із Закарпатською ОВА.

Сума немаленька – понад 100 мільйонів гривень

Замість того щоб гроші військових повернути захисникам України сільський голова Марія Коваль розгорнула бурхливу діяльність з освоєння цих коштів на різноманітні поточні ремонти, витративши тільки з 1 жовтня 2023 року на ці видатки 34 мільйони гривень.

Правохоронні органи обробляють інформацію щодо фінансової діяльності посадових осіб Оноківської ОТГ і вживатимуть заходів для припинення своєрідного мародерства у військовий час.

В таких випадках чиновники починають волати про політичні переслідування, шукаючи винних на стороні.

Відмазатися на цей раз не вийде, не той час, обкрадаючи військових, посадові особи місцевого самоврядування діють на стороні ворога.

Вище вказане підтверджує і Павло Федака, який посилаючись на інформацію зі ЗМІ та соцмереж просить Службиу Безпеки України та Державну прикордонну службу України вжити всіх заходів для недопущенння можливого виїзду за кордон голови Оноківської ОТГ Марії Коваль – https://t.me/P_Fedaka/499


 

❗️Терміново!

❗️Звертаюсь до Служби Безпеки України та Державної прикордонної служби України.

❗️Прошу вжити всіх заходів для недопущенння можливого виїзду за кордон голови Оноківської ОТГ Марії Коваль, яка за повідомленням із ЗМІ та соцмереж підозрюється у завданні шкоди Силам оборони України на 22 мільйони гривень.

❗️В той же час за останні півтора місяці (❗️) керівництвом Оноківської ОТГ витрачено на незахищені статті (різноманітні ремонтні та будівельні роботи) 34 мільйони гривень, які також могли бути витрачені на підтримку наших воїнів.

❗️За наявною інформацією вказана особа (кличка пані «Тесла») володіє нерухомістю на території Федеративної республіки Німеччина та Королівства Таїланд, тому існує велика вірогідність її втечі від справедливого правосуддя за кордон.

 ❗️P.S. Кілька днів тому під Авдіївкою, виконуючи бойове завдання,  загинув двадцятилітній воїн з ДРБ «Сонечко» Владислав Кубов, диверсійна група «Кубіка» продовжувала виконувати спецоперацію в тилу ворога, тому інформацію про його загибель комбат Комендант (Руслан Каганець) оприлюднив тільки сьогодні. 

❗️До яких пір упирі і упирята з громад, сільрад та міськрад підриватимуть обороноздатність воюючої країни?

❗️На цих мародерах лежить кров наших воїнів, в тому числі і Владислава.  ❗️Ця п’ята колона кремля має бути знищена!

На Закарпатті голова Оноківської сільради за півтора місяця отримала зарплату у майже 200 тисяч гривень

На фото – секретар Оноківської сільської ради Євген Лейба та голова сільради Марія Мазюта передають вітання громаді із закордонної поїздки.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *