На Ужгородщині пройшов вишкіл з військово-тактичної медицини (ФОТО)

11ГО «Карпатська Січ» разом з «Медичним волонтером» УжНУ  провели вишкіл з військово-тактичної медицини.
Тактична медицина. Цю не складну, але вкрай важливу для виживання науку абсолютно ігнорували в українських збройних силах. Крім того, на жаль, сучасні “натівські” аптечки має лише невелика кількість наших захисників. Процес лише розпочався. Але забезпечити усіх бійців сучасними аптечками – лише половина справи. Потрібно навчити користуватись її складовими. Потрібно знати як правильно підходити до пораненого бійця, як зупиняти кровотечу і т. ін.
В ході вишколу були проведенні наступні тренінги: «Основи евакуації», «Зупинка кровотечі при пораненнях», «Серцево-легенева реанімація», «Відновлення прохідності дихальних шляхів», «Зупинка артеріальної кровотечі за допомогою бинтів і смужок CELOX» «Накладання імобілізаційних шин» тощо.
Як завжди, січовики та волонтери не чекають поки державний механізм розкрутиться і вирішить таке важливе питання навчання кожного вояка азам військово-тактичної медицини, а самі намагаються навчити бійців, студентів чи простих краян основам данної спеціальності.
Данні вишколи будуть продовжуватись і надалі тому слідкуйте за нашими анонсами і пам’ятайте: “Якщо немає навичок надання першої допомоги чи самодопомоги на полі бою – вижити не можливо!”
1 3 7
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *