На Ужгородщині чоловік голови села обматюкав активістів (ВІДЕО)

Про це повідомляє Чин інфо. До ГО “Закарпатська Громада” звернулась жителька с.Тарнівців, що знаходиться в Ужгородському районі, на самому прикордонні. Справа в тому що у п’ятницю, відбудуться громадські слухання, де розглянуться питання переводу цільового призначення чергової земельної ділянки. Голова сільради Тарнівців – Котлар Марія Золтанівна, яка за чутками вже фігурує в справі із земельними махінаціями в прокуратурі. 

Активісти, серед яких були присутні і учасники АТО, здійснювали інформування населення в Тарнівцях, про громадські слухання, і корупцію в сільраді, яка переходить всі розумні межі. Зокрема розклеювали запрошення, із закликом відвідати громадські слухання і припинити деребан землі!

Звичайно, це не пройшло повз увагу місцевих “барончиків” – чоловіка голови сільради та місцевих депутатів, які в діях активістів побачили кримінал, після бесіди у стилі “феня” і дешевих пантів з боку влади, активісти попрохали викликати міліцію і написати заяву, щоб оскаржити ці дії у суді. Крім того активісти написали заяву про образу честі та гідності людини.

Та представникам місцевої влади, здалось замало безпідставного виклику міліції, вони зателефонували прикордонникам та в СБУ (принаймні чоловік що приїхав, відрекомендував себе саме так), причому на особисті номери мобільних телефонів. В нас виникають здорові запитання:

“Чому з прикордонного  поста з автоматами і по формі, по особистому дзвінку голови, покидає своє місце несення служби прикордонний загін?”

“Чому СБУшник приїжджає кришувати голову сільради?”

І найголовніше питання: “про можливість створення злочинного угруповування, де фігурують прикордонники, працівники СБУ та місцеве самоврядування – депутати і голова сільради”.

Щодо працівників міліції притензії відсутні. Вони виявились адекватними і швидко зорієнтувалось, адже складу злочину по відношенню до активістів не було.

З цитат, які показують рівень влади села Тарнівці: “Ліпше би під мадярами були”, “На йобта сасі”, “Була 10 років і буду дальше”, “Це моя територія”, “Утця в тебе ниє – отхуярили би тебе по жопі” та інші.

тарнівці тарнівці2 тарнівці3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *