На Тячівщині блискавка влучила у монастир

На Тячівщині блискавка влучила у монастир

Вчора село Чумальово, що в Тячівському районі, опинилося в епіцентрі грози, яка набула масштабів стихійного лиха. Розпочавшись вранці близько 11-ї години, вона тривала близько півгодини і супроводжувалася небувалої сили і частоти електричними розрядами. За цей час удари блискавок, які розсипалися над селом безперервним сліпучим потоком, встигли запалити три будинки. Відблиски супроводжувалися ударами грому – тріщанням, бемканням, бахканням, гуркотінням…
На місце надзвичайних подій у Чумальові приїхали три пожежні автомашини. Одна з них – команда місцевої пожежної команди №4. Ще дві машини – з інших пожежних команд.
Пожежі завдали значних збитків одному з житлових будинків, на якому повністю вигоріла покрівля. Дві інші пожежі завершилися з меншими втратами, оскільки їх досить швидко вдалося локалізувати.
Під час грози блискавка влучила в одну з надвірних споруд Свято-Вознесенського жіночого православного монастиря. Однак у цьому випадку обійшлося без втрат.
Всі влучання електричних розрядів відбулися в урочищі Забереж, що розташоване на підвищенні. Ця частина села знаходиться вище від низинної його частини на 20-150 метрів.
Протягом кількох годин село залишалося без електрики. Її подачу відновили з 15-ої години.

voloshyna.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *