Нова сесія Ужгородської міської ради – новий скандал. Цього разу, по цілому списку питань: кадрових, земельних, майнових.

У четвер, 5 вересня, в Ужгороді відбулося чергове засідання сесії Ужгородської міської ради. Уже традиційно не обійшлося без питань до законності рішень та проектів, котрі виносилися на розгляд міських депутатів.

Так, на сумнівну законність цілого ряду питань порядку денного звернув увагу присутній на засіданні ради народний депутат України Роберт Горват. Найперше – по історії скандального конкурсу на призначення керівника Ужгородського міського пологового будинку, про який уже не раз писало наше видання. Окрім того, парламентар закликав депутатів не підтримувати рішення про незаконне відчуження приміщень багатоквартирних будинків (вул. Керченська 7 і вул. Волошина 14-16), котрі знаходяться у власності ОСББ, відчуження 6 гектарів землі в районі вулиці Насипної, котре проводилося без обов’язкового в таких випадках аукціону, та відчуження зеленої зони під забудову у словацькому мікрорайоні біля гімназії (вул. Генерала Свободи). Так, лише на ділянці по вулиці Генерала Свободи мешканці за останні роки вже відбили спроби аж чотирьох забудов їхніх прибудинкових територій. Сьогодні ж міськрада санкціонувала потенційну забудову. Фактично, депутати не наважились проголосувати лише за передачу майна ОСББ у приватні руки. Решту ж скандальних питань міськрада затвердила.