На Рахівщині селяни в кількох місцях перекривали дороги

На Рахівщині селяни в кількох місцях перекривали дороги

Про акції з перекриття розбитих доріг, які відбулися 13 червня  на території Рахівського району повідомляє в мережі Фейсбук депутат райради Микола Кокіш-Мельник:

Мирний протест перекриттям дороги в с.Видричка Рахівського району закінчився тим, що прийшов голова Рахівської районної ради Василь Дан та пообіцяв до кінця тижня буде завезена відповідна техніка і почнеться ремонт дороги Рахів-Богдан-Луги, в інакшому випадку, протестуючі анонсують в понеділок перекривати дорогу Мукачево-Рогатин поки їх небуде почуто!

Разом із тим, в понеділок можуть виникнути й інші вимоги протестуючих адже дорога розбита із-за вивозу деревини з ДП”Рахівське ЛДГ” та Карпатського біосферного заповідника щороку понад 100000 метрів кубічних деревини!

Також, сьогодні 13.06.2018р. в м.Рахів по вул.Партизанська громадкість теж перекрили дорогу із-за неякісного виконання робіт ремонту вулиці Партизанська підрядником котрого замовила Рахівська міська рада на чолі з головою Віктором Медведем!

Також, сьогодні 13.06.2018р. в смт. Ясіня громадкість теж перекрили дорогу із вимогою провести ремонт вулиці Лопушанка!, – зазначає Микола Кокіш-Мельник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *