Doc.ua запис до лікаря

На Рахівщині провалилася частина мостового перекриття (фото)

На Рахівщині провалилася частина мостового перекриття (фото)

Вже рік як мешканці с.Видричка Рахівського району Закарпатської області б’ють тривогу, що автомобільний міст в селі у аварійному стані, але Служба автомобільних доріг в Закарпатській області лише займається обіцянками про ремонт мосту! Повідомляє у мережі Фейсбук депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник.

Більше 3х місяців я, як депутат Рахівськоі районної ради, переписуюсь депутатськими зверненнями із Службою автомобільних доріг в Закарпатській області але результату нуль, виявилися глухими, німим, сліпими та зовсім немічними!

Сьогодні, 22.05.2018р. одна частина мостового перекриття в с.Видричка все таки провалилася і міст взагалі в аварійному стані, де загрожує безпеці людей які через нього будуть переїжджати автомобілями, автобусами, а у випадку сильних дощів які призведуть до паводку то опинились 22 житлові будинки та дворогосподарства в можливій зоні стихійного лиха де вода на своєму шляху може просто їх змити!

Невже в нас у Закарпатській області та в цілому у державі поки щось не трапиться доти ніхто нічого не робить як запобігти?, – риторично запитує Микола Кокіш-Мельник.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *