На Рахівщині полюватимуть на браконьєрів, які користуються електровудками

На Рахівщині полюватимуть на браконьєрів, які користуються електровудками

У зв’язку з тим, що через велику кількість факторів таких як: масове браконьєрство, відсутність очисних споруд в дворогосподарствах та підприємствах, скиду рідких побутових відходів в річки та їх притоки, масштабне забруднення водних артерій твердими побутовими відходами, несанкціонованим забором гравію, відсутністю культури рибальства та іншого у річках Закарпаття масово зникає риба (в тім числі червонокнижна).

Хоч неодноразово проводяться різні заходи по відтворенню і відновленню біоресурсів та через ряд загрозливих факторів риби стає з кожним роком все менше і менше.

Щоб протидіяти знищенню риби у водоймах на Рахівщині оголошено полювання на браконьєрів.

“Закликаю всіх громадян бути відповідальними та дотримуватися природоохоронного законодавства і виходячи з вищенаведеного й з метою протидії в даному випадку саме браконьєрству на річках Рахівщини оголошую ВИНАГОРОДУ В РОЗМІРІ 5000 ГРИВЕНЬ за інформацію, яка дасть можливість встановити факт браконьєрства з використанням електровудки та затримати порушника, оскільки даний вид браконьєрства є найбільш шкідливим і руйнівним для іхтіофауни наших річок та їх приток. Також звертаюся до всіх компетентних органів долучитися до боротьби з браконьєрством на річках Рахівщини, а також прикласти всіх зусиль для виявлення і встановлення фактів браконьєрства з електровудицею.

Дану інформацію для належного реагування прошу повідомляти за наступними номерами:
– на всеукраїнську безкоштовну “гарячу” лінію: 0-800-50-52-50;
– на “гарячу” лінію Закарпатського рибоохоронного патруля: 098-585-61-64 та 063-983–98-36;
– старшому групи верхніх районів “рибоохоронного патруля”- 0976454853.
У випадку встановлення факту браконьєрства з електровудицею на території Рахівського району та затримання порушника завдяки інформації наданій небайдужими громадянами, особа яка надала інформацію гарантовано отримає винагороду в розмірі 5000 гривень.
Оплату гарантую! (тел. 0508750706)“, – написав на своїй сторінці у ФБ депутат Рахівської районної ради, громадський інспектор рибоохорони – Сас Юрій Юрійович.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *