На рахівського “Гагаріна” написали заяву начальнику СБУ

Голові управління служби безпеки
України в Закарпатській області
Воєводін Олег Володимирович

Ковбаснюк Степан Іванович
мешканець 90640 с. Кваси, буд.183
Рахівського р-н. Закарпатської обл.
Тел. 0979795498

Звернення

Я, як громадянин-патріот України звертаюся до Вас припинити пропагувати російський сепаратизм власниками санаторію «Гірська Тиса» с.Кваси, Рахівський р-н. (Богатирьова та Ларін), які назвали санаторний ресторан «Гагарін» на честь космонавта СРСР, мотивують тим, що Гагарін відпочивав в санаторію, що є брехнею, так як я дуже добре знаю історію санаторію в якому працював багато років ніякого Гагаріна в санаторію «Гірська Тиса» ніколи не було все це видумка власників санаторія і ця назва Гагарін є чистою провокацією, для того щоб будоражити-провокувати місцеве населення Західної України. Спочатку пофарбували ресторан в триколор російського прапора і лише після втручання громади добавили ще зелений колір, що дуже не хотілося їм робити, власники санаторію побачили, що місцеве населення реагує на їх провокацію вони не зупинилися, придумали ще більшу провокацію назвали ресторан російсько-комуністичною назвою «Гагарін».
Прошу Вас зобов’язати власників санаторію припинити провокувати патріотичне населення України, зняти з будівлі ресторану Гагаріна.
Дана провокація є лише загостренням ситуації яку маємо в державі наприклад Мукачівські події, в Ясінях розборки за допомогою бойових гранат і т.д. Можливо власникам санаторію вигідна провокація щоб потім через російські засоби інформації показували і кричали, що «бандерівці» нападають на санаторій.
Надіюся, що після вашого втручання щезне провокаційне російсько-комуністичне гасло Гагарін і мені не прийдеться просити патріотів України зі Львова, Ів.Франківська приїхати в с.Кваси.

З повагою до Вас Ковбаснюк С.І.

14.08.2015р.

гагарінгагарін2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *